sobota, 1 marca 2014

Mój pierwszy wywiad

Wygląda na to, że polskie media zaczynają interesować się Afganistanem w stopniu większym niż zazwyczaj ze względu na polskie wojska powoli wycofujące się z Ghazni, z Afgu. Ciekawe co z tego wyniknie, bo mam nadzieję, że to nie będzie czas gorzkich podsumowań, a raczej czas na zobacznie jak niesamowicie niektóre aspekty życia w tym kraju zmieniły się na plus. 

Dziennikarka Bankier.pl przesłała mi kilka pytań na temat życia codziennego w Afganistanie. Co było dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem - naprawdę się przygotowała do tego wywiadu. Przejrzała bloga do pierwszej notki. Co było negatywnym doświadczeniem to, to że to była taka trochę rozmowa z sobą samą, bo przez mój problem z Internetem i niemożność używania skypa, musiałam po prostu napisać mikro esej na każde z pytań, a nie zaangażować się w prawdziwą rozmowę. Tak czy siak - miło mi, że mogłam opowiedzieć o Kabulu. Proszę rzucić okiem: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tam-mieszkam-Afganistan-cz-1-3060019.html

Dzisaj w drodze do pracy minęłam tego pana. 


4 komentarze:

 1. Gratulacje Ola :)

  Ps.
  Ja udzielałem tego wywiadu w listopadzie
  tutaj jest link :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały wywiad. Bardzo ciekawie opowiedziane. Podziwiam twoją odwagę i ciekawość wobec sytuacji, jaka obecnie tam panuje.

  OdpowiedzUsuń